Etxean! – 2017

 

KALERATUAK

NONGOA

NOIZ

1.-Maitane Linazasoro Lopez

Orereta

Urtarrilaren 17an

2.-Emilio Castillo Glez. de Mendibil

Irun

Otsailaren 5ean

3.-Xanpier Harokarene

Irun

Otsailaren 17an

4.-Urtzi Etxeberria Aierdi

Donostia-Amara Berri

Otsailaren 20an

5.-Nerea Garaizar San Martin

Trapaga

Otsailaren 24an

6.-Arantza Zulueta Amutxastegi

Lekeitio

Otsailaren 25ean

7.-Nerea Bengoa Ziarsolo

Gasteiz-Lakua

Martxoaren 18an

8.-Mertxe Txibite Berango

Antsoain

Martxoaren 29an

9.-Aitor Olaizola Urien

Donostia

Apirilaren 18an

10.-Adur Fernandez Arratibel

Donostia-Intxaurrondo

Apirilaren 23an

11.-Oier Lorente Azpiazu

Donostia-Alde Zaharra

Apirilaren 26an

12.-Xabier Aranburu Sagarminaga

Ondarroa

Maiatzaren 4an

13.-Iker Araguas Jusue

Iruñea

Ekainaren 26an

14.-Tomas Elgorriaga Kunze

Hondarribia/Friburgo

Ekainaren 26an

15.-Iñaki Lerin Sanchez

Berriozar

Ekainaren 27an

16.-Juan Mari Maizkurrena Urkizu

Hernani

Ekainaren 28an

17.-Iñaki Cañas Carton

Donostia-Gros

Ekainaren 28an

18.-Iñaki Marin Mercero

Iruñea

Uztailaren 2an

19.-JosebaVizan Gonzalez

Basauri/Brasil

Uztailaren 2an

20.-Pipe San Epifanio Sampedro

Bilbo-Indautxu

Uztailaren 14an

21.-Xabier Lujanbio Galparsoro

Orereta

Uztailaren 17an

22.-Montxo Barea Etxeberria

Antsoain/Oltza

Uztailaren 20an

23.-Mikel Oroz Torrea

Burlata

Abuztuaren 1ean

24.-Kemen Uranga Artola

Ondarroa

Abuztuaren 6an

25.-Mikel Irastorza Artola

Donostia-Intxaurrondo/Baiona

Abuztuaren 7an

26.-Josune Balda Arruti

Oiartzun

Abuztuaren 11an

27.-Jose Camacho Elizondo

Hernani

Abuztuaren 11an

28.-Mikel Arretxe Salbide

Donostia-Alde Zaharra

Abuztuaren 14an

29.-Rafa Diez Usabiaga

Lasarte

Abuztuaren 17an

30.-Itxaso Zaldua Iriberri

Hernani

Abuztuaren 23a

31.-Egoi Alberdi Casanova

Donostia

Abuztuaren 24an

32.-Nekane Txapartegi Nieve

Asteasu

Irailaren 15ean

33.-Kepa Arkauz Zubillaga

Arrasate

Irailaren 22an

34.-Imanol Vicente Ugalde

Donostia-Amara Berri

Irailaren 28an

35.-Andoni Ugalde Zubiri

Bilbo-Alde Zaharra

Irailaren 28an

36.-Nahikari Otaegi Tena

Donostia-Amara Zaharra

Irailaren 29an

37.-Jose Migel Gaztelu Otxandorena

Bergara

Urriaren 4an

38.-Aratz Gomez Larrañaga

Azkaine

Urriaren 19an

39.-Arkaitz Saez Arrieta

Hiriburu

Urriaren 21ean

40.-Oier Ibarguren  Sarasola

Donostia-Amara Zaharra

Urriaren 21ean

41.-Zuhaitz Errazti Goiti

Aretxabaleta

Urriaren 27an

42.-Sebas Prieto Jurado

Bilbo-Otxarkoaga

Azaroaren 4an

43.-Ekhiñe Eizagirre Zubiaurre

Zarautz

Azaroaren 14an